+420 234 144 111 +420 234 144 777 mail@ekobal.cz
Česky
EnglishDeutschSlovensky

Hlavní stránka > O nás > Aktuality > EKOBAL prodal již více než 5000 poloautomatických ovinovacích balicích strojů!

EKOBAL prodal již více než 5000 poloautomatických ovinovacích balicích strojů!

5.6.2017

EKOBAL prodal již více než 5000 poloautomatických ovinovacích balicích strojů! Podtrženo a sečteno… Vysoce kvalitní ovinovací balicí stroje pod značkou EKOBAL dobývají český i zahraniční trh a spolu s obalovými materiály a technologií pro testování stability palet dělají čest jmenované obchodní značce.

 

 

 

 

Od založení společnosti EKOBAL v roce 1993, subjektu, který navázal na strojírenské a konstrukční zkušenosti společnosti Pragometal, bylo díky součinnosti obou firem vyrobeno a uvedeno do provozu přes 5000 poloautomatických ovinovacích balicích stojů. EKOBAL se tak může směle řadit mezi největší české výrobce ovinovacích balicích strojů.

Nejvýznamnější rozmach společnost EKOBAL zaznamenává v posledních letech, kdy investice směřují zejména do vývoje, nových technologií a zvýšení kvality poskytovaných poradenských a technických služeb. Soustředí se na preciznost výroby balicích strojů a pro jejich konstrukci používá kvalitní materiály a značkové komponenty od renomovaných výrobců. Současné zlepšování konkurenceschopnosti produktového portfolia považuje za jednu z priorit k udržení svého umístění mezi technologickou elitou ve svém odvětví.

EKOBAL expanduje na zahraniční trhy, kontinuálně investuje do vývoje ovinovacích strojů a svou kvalitní konkurenceschopnou technologií vysílá světu jasný signál, že pod označením český výrobce prodává především kvalitní výkonné a praktické stroje. To vše díky doposud nevídané kombinaci vynikajícího inženýrství a české výrobní strojírenské dovednosti.

Téměř s denní pravidelností opouští výrobní halu v totožné technologické kondici a kvalitě jeden hotový poloautomatický balicí stroj. Stroje z výrobních řad společnosti EKOBAL se tak staly nepostradatelnými a kvalitními pomocníky zejména v zemích Evropy, ale už i mimo ni.

 
 

 

Dva nejprodávanější ovinovací balicí stroje pocházejí z modelové řady  WMS (Wrapping Modular System)

WMS Standard

Stroj pro profesionální zátěžové využití. Nabízí komplexně dostupné, volitelné doplňky a možnosti. 

WMS Optimum

Jde o mírně odlehčenou verzi stroje WMS Standard. Převzal většinu funkcí a výbavy a je užitečným pomocníkem tam, kde není velká variabilita zboží.

 

 

Spolehlivost a životnost

Spolehlivost a dlouholetá životnost, to jsou přednosti balicích strojů od společnosti EKOBAL. Balicí stroje řady WMS patří k nejefektivnějším balicím strojům, proto právem vévodí českému i zahraničnímu trhu.

Efektivita a servis

Modulární konstrukce WMS umožňuje přizpůsobit stroj aktuálním potřebám zákazníka, i přesto však společnost EKOBAL vždy reaguje také na jeho individuální potřeby. Každému zákazníkovi poskytne odbornou konzultaci a najde ta nejefektivnější a nejekonomičtější řešení v dané situaci. 
 
Společnost EKOBAL má dokonale pokrytou celou Českou republiku, a proto poskytuje servis strojů ve velmi krátkém čase.

Reference

Prezentace strojů koncovému zákazníkovi probíhá vždy s plnou informační a technologickou podporou. Společnost netradičně poskytuje odzkoušení balicího stroje přímo ve výrobě potenciálního zákazníka. 
 
O kvalitě strojů EKOBAL, poskytovaných služeb a úspěšnosti realizovaných obchodních případů vypovídají kladné reference zákazníků. 
 

Čím si tyto stroje získaly oblibu?

1. Variabilitou modulárního systému
2. Prověřenou stabilní kvalitou 
3. Výrobou v České republice
4. Flexibilním servisem
5. Dostupností náhradních dílů v České republice
6. Vlastním vývojem a konstrukcí
7. Individuálním řešením na míru

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

+420 234 144 111

+420 234 144 777

mail@ekobal.czRSS kanál

copyright © ekobal 2013

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018