+420 234 144 111 +420 234 144 777 mail@ekobal.cz
Česky
EnglishDeutschSlovensky

Hlavní stránka > O nás > Environmentální politika

Environmentální politika

Ochrana životního prostředí a vytváření bezpečných a zdravých pracovních podmínek a jejich trvalé zlepšování patří, včetně prevence a trvalého snižování znečišťování, k nejvyšším prioritám EKOBAL s.r.o.

Vedení EKOBAL s.r.o., ustanovuje v rámci své strategie ochrany životního prostředí ke snižování dopadů svých činností, zboží a služeb environmentální politiku, v rámci níž se zavazuje:

  • k dodržování souladu s právními a jinými požadavky, ke kterým se EKOBAL s.r.o. zavázala a které se vztahují k environmentálním aspektům společnosti,
  • k neustálému zlepšování enviromentálního profilu organizace,
  • ke snižování dopadů svých činností a služeb na životní prostředí,
  • k prevenci znečišťování životního prostředí,
  • ke zvyšování povědomí zaměstnanců a v oblasti ochrany pracovního a životního prostředí, o všech dopadech výrobních i nevýrobních činností a poskytovaných služeb a výrobků na životní prostředí.
  • k poskytování relevantních informací všem zainteresovaným stranám.

Environmentální politika je součástí příručky systému environmentálního managementu a v rámci tohoto systému je dokumentována, implementována a udržována.
Environmentální politika je závazná pro všechny zaměstnance EKOBAL s.r.o., a musí být vedeny a udržovány záznamy o tom, že je sdělována všem zaměstnancům, osobám pracujícím pro organizaci nebo s jejím pověřením a všem zainteresovaným stranám.

Pravidelné přezkoumávání a aktualizace environmentální politiky probíhá v rámci procesu přezkoumávání systému environmentálního managementu vrcholovým vedením společnosti EKOBAL s.r.o., jednou ročně.

Dostupnost environmentální politiky je zajištěna zveřejněním na webových stránkách společnosti EKOBAL s.r.o.


RSS kanál

copyright © ekobal 2013

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018