+420 234 144 111 +420 234 144 777 mail@ekobal.cz
Česky
EnglishDeutschSlovensky

Hlavní stránka > Obalový materiál > Stretch fólie > Potravinová fólie

Potravinová stretch fóliePotravinová fólie

Ruční potravinová fólie někdy označovaná jako fresh fólie našla své uplatnění nejen v obchodě s potravinami a v potravinářském průmyslu, ale také v domácnostech. Ruční potravinová fólie je určena pro každodení použití a balení potravin, které vydrží déle čerstvé a zachovají si tak svou chuť i vůni opravdu dlouho. Vyberte si u nás. Ruční potravinové fólie nabízíme v různých velikostech za velmi příjemné ceny.

  • bezpečný obal pro potraviny
  • prodloužení životnosti potravin


potrav1DSC_4201_potravinova_folie_F.jpg

Poptávkový
formulář
Kontakt: Daniel Szilágyi
Tel.: 234144141 | Mobil: 724194743
E-mail: daniel.szilagyi@ekobal.cz


Technické informace

Potravinové fólie jsou zdravotně nezávadné a tak jsou vhodné především pro balení potravinových výrobků, které chrání před oschnutím a zaručí jim tak delší trvanlivost. Uplatnění najde kromě obchodů s potravinami také v běžných domácnostech.

Potravinové fólie jsou pevné a elastické, díky čemuž jsou ideální materiálem pro balení masa, mražených výrobků, lahůdek a v domácnosti samozřejmě k balení pečiva.

Použití

Průtážné folie pro balení potravin, různé tloušťky a šířky dle balených potravin, pro ruční i automatické balení. Vhodné pro balení pekařských výrobků, knedlíků, ovoce a zeleniny, masných výrobků atd. Potravinářské fólie prodáváme v provedení o šířce 30 cm nebo 45 cm s návinem 300 m nebo 1500 m. Pro snadné odvíjení a oddělování potravinových fólií se používají řezačky fólií.


RSS kanál

copyright © ekobal 2013

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018