+420 234 144 111 +420 234 144 777 mail@ekobal.cz
Česky
EnglishDeutschSlovensky

Hlavní stránka > Obalový materiál > Stretch fólie > PowerFlex - Děrované - ruční

Ruční stretch fóliePowerFlex - Děrované - ruční

Jedná se o perforovanou popř. děrovanou / síťovou fólii pro strojní balení. Používá se zejména pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnos, např. pro balení teplých výrobků, příp. zboží, u kterého dochází k tepelným rozdílům, využití v potravinářství, zemědělství, zelinářství, krmném průmyslu atd., obmotáním nedochází k překrytí děr - tj. balení je prodyšné (nerosí se).

 

Ruční stretch fólie jsou mimořádně pevné při vysoké elasticitě, odolnosti a nízké hmotnosti, a proto zvlášť vhodné pro skupinové a přepravní balení.

  • pro ruční balení paletového či jiného zboží
  • chrání před poškozením nebo znehodnocením
  • stabilizuje zboží na paletách
  • vynikající přilnavost, vysoká pevnost a průtažnost
  • dokonale se přizpůsobí balenému materiálu


PFR der 1PFR der 2PFR der 3

Poptávkový
formulář
Kontakt: Daniel Szilágyi
Tel.: 234144141 | Mobil: 724194743
E-mail: daniel.szilagyi@ekobal.cz


Technické informaceRozměry

Jedná se o perforovanou popř. děrovanou / síťovou fólii s menším návinem vhodnou pro ruční aplikaci. Používá se zejména pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnost.

Použití

Používá se pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnost např. ovoce, zelenina, květiny, balené horké pivo, mléko a mléčné výrobky atd.

Charakteristika fólií

Tloušťka fólie - rozlišení použitelnosti v rámci daného typu. Fólie nižších tlouštěk se používají pro lehčí zboží, snadno deformovatelné a křehké. Fólie vyšší tloušťky lépe odolává mechanickému poškození u zboží s hrubším povrchem a ostrými hranami.

 

Dutinka - papírový nosič průtažné fólie, standarně je možné užívat 100g, 530g a 680 g. Ostatní na zakázku po domluvě. Fólii lze navíjet i bez dutinek.


RSS kanál

copyright © ekobal 2013

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018