+420 234 144 111 +420 234 144 777 mail@ekobal.cz
Česky
EnglishDeutschSlovensky

Hlavní stránka > Obalový materiál > Stretch fólie > PowerFlex Power Quality - ruční

Ruční stretch fóliePowerFlex Power Quality - ruční

Průtažné fólie zaujímají v dnešní době dominantní postavení v balicích materiálech. Jejich předností je mimořádná pevnost a vysoká elasticita při balení všech druhů zboží. Své využití uplatní ve všech provozech požadující kvalitní a pevný obal při nízkých nákladech.

 

Vhodné pro fixaci a ochranu zboží na paletách jednoduché a rychlé použití s nízkými náklady vysoká účinnost a efektivita krátkodobě chrání proti povětrnostním vlivům minimalizace případných škod během přepravy.

 

  • ruční stretch folie je vhodná pro fixaci a ochranu zboží na paletách
  • stretch folie chrání zboží proti povětrnostním vlivů a minimalizuje případné škody na zboží během přepravy
  • nabízí jednoduché a rychlé použití s nízkými náklady
  • na bázi octenového granulátu


PFR 1PFR 2PFR 3

Poptávkový
formulář
Kontakt: Daniel Szilágyi
Tel.: 234144141 | Mobil: 724194743
E-mail: daniel.szilagyi@ekobal.cz


Technické informaceRozměryPříslušenstvíKe stažení

Často využívaná průtažná fólie s nižší tloušťkou od 12 µm na bázi octenového granulátu, jenž zajišťuje maximální elasticitu a ochrnau proti protržení. Standarně dodávaná na v různách návinech na papírových dutinkách, popř. bez dutinky, kde ja aplikace zajištěna držákem průtažné fólie určeným pro opakované použití.

Použití

Používá se pro balení zboží vyžadujícího vysokou elasticitu materiálu, např. druhově nestejnorodé palety, nebo lehce deformovatelné zboží.

Charakteristika fólií

Tloušťka fólie - rozlišení použitelnosti v rámci daného typu. Fólie nižších tlouštěk se používají pro lehčí zboží, snadno deformovatelné a křehké. Fólie vyšší tloušťky lépe odolává mechanickému poškození u zboží s hrubším povrchem a ostrými hranami.

Barva - standardní fólie jsou dodávány transparentní, neprůhledné barvy jsou možné od tloušťky 15 µm. Standardní rozsah barev je černá a bílá. Ostatní barvy jsou k dispozici na vyžádání. Užití barevných fólií je zejména v provozech, kde je nežádoucí sluneční záření, popř. prezentace obsahu palety.

Dutinka - papírový nosič průtažné fólie, standarně je možné užívat 100g, 250g, 530g a 680 g. Ostatní na zakázku po domluvě. Fólii lze navíjet i bez dutinek.


RSS kanál

copyright © ekobal 2013

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018