+420 234 144 111 +420 234 144 777 mail@ekobal.cz
Česky
EnglishDeutschSlovensky

Hlavní stránka > Obalový materiál > Stretch fólie > PowerFlex Standard Quality - strojní

Strojní stretch fóliePowerFlex Standard Quality - strojní

Průtažné fólie zaujímají v dnešní době dominantní postavení v balicích materiálech. Jejich předností je mimořádná pevnost a vysoká elasticita při balení všech druhů zboží. Své využití uplatní ve všech provozech požadující kvalitní a pevný obal při nízkých nákladech.

Moderní vysoce univerzální a levný způsob balení palet a jednotlivých výrobků (spolehlivá ochrana proti prachu, dešti. apod.)

  • z 1 bm až 2,5 bm
  • vysoká pevnost obalu
  • nízká cena
  • odolnost, nenáročnost
  • fixace zboží na paletě nebo ve skupinách,
  • recyklovatelnost


VidličkaZabalená paleta skloZabalená paleta pytle

Poptávkový
formulář
Kontakt: Daniel Szilágyi
Tel.: 234144141 | Mobil: 724194743
E-mail: daniel.szilagyi@ekobal.cz


Technické informaceRozměryKe stažení

Nejpoužívanější průtažná fólie s průtažností 160%, vhodná zejména pro běžné balicí stroje vybavené ruční nebo elektromagnetickou brzdou pro napínání fólie.

Použití

Vhodná je především pro balení těžkých a pevných materiálů, kde nehrozí deformace zboží a pro materiály s ostrými hranami (cihlářské výrobky, stavební hmoty.)

Charakteristika fólií

UV filtr - fólie s ochraným filtrem proti UV záření. Tytz druhy fólií se využívají v případech dlouhodobějšího skladování na venkovních skladových plochách, kde je zboží vystaveno slunečnímu záření, aby si tak fólie zachovala své původní vlastnosti po celou dobu skladování. Fólie je standardně dodávána s 6 měs. garantovanou úpravou, na přání zákazníka s 9,12,15 a 18 měsí. garantovanou úpravou.

CS - průtažná fólie s vnější lepivou stranou a vnitřní kluznou. Využítí této fólie je např. při skupinovém balení zboží, kde není žádoucí vnitřní lepivost. Zvýší se tak vzájemná přilnavost a fixace zboží na paletách a sníží se spotřeba fólie.

SC - průtažná fólie s vnitřní lepivou stranou a vnější kluznou. Fólie se nejčastěji využívá při přepravě zboží (v kamionech, po železnici), kde je při vykládce zboží nežádoucí vzájemná přilnavost, která může snížit manipulaci s paletou.

Tloušťka fólie - rozlišení použitelnosti v rámci daného typu. Fólie nižších tlouštěk se používají pro lehčí zboží, snadno deformovatelné a křehké. Fólie vyšší tloušťky lépe odolává mechanickému poškození u zboží s hrubším povrchem a ostrými hranami.

Barva - standardní fólie jsou dodávány transparentní, neprůhledné barvy jsou možné od tloušťky 15 µm. Standardní rozsah barev je černá a bílá. Ostatní barvy jsou k dispozici na vyžádání. Užití barevných fólií je zejména v provozech, kde je nežádoucí sluneční záření, popř. prezentace obsahu palety.


RSS kanál

copyright © ekobal 2013

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018