CZECH SUPERBRANDS OCENIL TOP ZNAČKY ČESKÉ REPUBLIKY ZA ROKY 2020 A 2021

Na 9. ročníku slavnostního předávání cen Superbrands si kromě firem převzali speciální ocenění i výjimečné osobnosti a organizace s výrazným přínosem pro společnost. Osobnostmi roku se stali manželé Vlčkovi a bioložka Soňa Peková.

SUPERBRANDS je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním speciální pozice značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek ve více, než 90 státech na 5 kontinentech. Společnosti se do výběru Superbrands nenominují a nedá se do něj přihlásit. Značky jsou vybírány podle prestiže, inovativnosti a povědomí o značce na českém trhu.

Značka EKOBAL s.r.o. již potřetí toto významné ocenění obhájila.     

Pečeť kvality Superbrands odráží sílu, stabilitu a odhodlanost oceněných značek a jejich schopnost posouvat hranice, inovovat a neustále se zlepšovat. „Přesto, nebo spíše právě proto, že v loňském a letošním roce světovou ekonomiku výrazně zabrzdila koronavirová pandemie a prudké ochlazení celosvětového obchodu, je důležité propagovat české průmyslové a další značky co nejširšímu publiku. A program Superbrands je jedním z těch klíčových kanálů, jak připomenout šikovnost tuzemských podnikatelů a jejich úspěchy“, píše v předmluvě ročenky Superbrands Vladimír Dlouhý, Prezident Hospodářské komory ČR.

Více o programu Superbrands se dozvíte na: www.czechsuperbrands.com