Profil firmy

 

Firma Ekobal s.r.o. byla založena v polovině roku 1993 jako organizace navazující na zkušenosti společnosti Pragometal s.r.o. v oblasti technologie balení do průtažné fólie. Dnes patří Ekobal mezi leadery na českém trhu a svým postavením se řadí k největším dodavatelům obalových materiálů a výrobcům balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem.

 

Působíme nejen v České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku, kde sídlí naše dceřiné společnosti – Ekobal s.r.o. a Manuli Ekobal Polsko Sp.z o.o., které navazují na tradici firmy Ekobal Česká republika.

 "30. let poctivé práce a otevřenosti, je důvodem, proč nás konkurence respektuje."

V Ekobalu se specializujeme zejména na technologie paletizačního a skupinového balení nebo na výrobu předepnuté fólie FlexLight, ve kterých udáváme trend. Naše produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií a díky neustálým inovacím výrobních procesů dokážeme udržovat náskok před konkurencí. Naší prioritou je maximální spokojenost našich zákazníků, spolehlivost a dlouhodobá životonost dodávaných strojních zařízení,  servisní služby a  hlavně dostupnost náhradních dílů.

Oceněním individuálního přístupu a kvalitního řízení bylo v roce 2004 udělení certifikátu jakosti ISO 9001:2000     od certifikačního orgánu TÜV.

  
Existuje řada řešení, ale my známe vždy to nejlepší

Řešení na míru

30 let v oblasti balení