Ocenění

ECOVADIS 2023 

Cílem metodologie EcoVadis je posoudit kvalitu firemního systému řízení udržitelnosti prostřednictvím jejích politik, opatření a výsledků. Hodnocení se zaměřuje na 21 kritérií seskupených do 4 kategorií: životní prostředí, práce a lidská práva, etika a udržitelné zadávání veřejných zakázek.

O ECOVADIS:

EcoVadis je světově nejdůvěryhodnějším poskytovatelem hodnocení udržitelnosti podnikání, inteligence a nástrojů ke zlepšení výkonu pro globální dodavatelské řetězce. S podporou výkonné technologické platformy a globálního týmu doménových expertů, snadno použitelné a využitelné hodnotící karty udržitelnosti EcoVadis poskytují detailní pohled na environmentální, sociální a etická rizika ve více než 200 nákupních kategoriích a ve více než 175 zemích.

Pro více informací o hodnocení Business Sustainability a EcoVadis navštivte www.ecovadis.com

OCENĚNÍ CZECH SUPERBRANDS 2022

Naše společnosti obhájila titul Czech Superbrands Business Awards i pro rok 2022. Značka EKOBAL se i nadále řadí mezi prestižní značky, jež v sobě snoubí tradici, vynikající pověst i úspěch a jsou tak špičkou v daném segmentu. Pečeť Superbrands je pro nás ujištěním, že naše strategie v oblasti rozvoje značky je nastavena správným směrem a zároveň je i závazkem a motivací do dalších let své jméno si udržet a značku Ekobal  neustále hýčkat, budovat a rozvíjet.

OCENĚNÍ ECOVADIS 2021

EKOBAL s.r.o. učinil další krok na své ekologické cestě a s hrdostí může oznámit, že od společnosti EcoVadis obdržel stříbrnou medaili jako uznání za úspěch v oblasti udržitelnosti. EcoVadis Sustainability Scorecard ilustruje výkonnost v rámci 21 kritérií, která se dělí do čtyř skupin: životní prostředí, pracovní a lidská práva, etika - spravedlivé obchodní praktiky a udržitelné zadávání veřejných zakázek.

EKOBAL byl v těchto čtyřech oblastech ohodnocen nadprůměrným počtem bodů a byl tak oceněn stříbrnou medailí svědčící o naší důvěryhodnosti v oblasti balicí techniky a materiálů a kvalitní podpoře našich klientů v udržitelném podnikání.

OCENĚNÍ CZECH SUPERBRANDS 2021

S radostí můžeme oznámit, že značka EKOBAL uspěla i v letošním roce a obhájila tak titul prestižního ocenění Czech Superbrands, které je u nás nejrespektovanější nezávislou autoritou v oblasti oceňování obchodních značek na lokálním trhu. Je nám ctí, že se naše značka může řadit ke špičkám a důležitým hráčům ve specializovaných odvětvích průmyslu, zemědělství a obchodu a získává se tak stále více uznání.

OCENĚNÍ CZECH SUPERBRANDS 2020

Značka EKOBAL s.r.o. obhájila významné ocenění Czech Superbrands Award i pro rok 2020. Supebrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands vnímána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech.

OCENĚNÍ Czech superbrands 2019

Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího jména značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Ocenění výrobku PowerFlex Stratos Quality - OBAL ROKU 2015

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují.

Naše společnost převzala přestižní ocenění OBAL ROKU 2015 za revoluční průtažnou stretch fólii POWERFLEX STRATOS QUALITY, která po všech stránkách předčí, co zde doposud bylo. Jedná se o nejefektivnější průtažnou strojní fólii na trhu.

Ocenění zákazníkem UNILEVER za flexibilitu a design 2007

Cena od UNILEVER za spolupráci v oblasti baleníSpolečnost UNILEVER udělila firmě Ekobal cenu za spolupráci v oblasti balení a balicích technologií. Ocenění získali naši zaměstnanci za profesionální přístup a skvělou operativnost při řešení potřeb, požadavků a očekávání zákazníka.

[Cena od UNILEVER za spolupráci v oblasti balení]

Nominace výrobku FlexLight na ZLATÝ EMBAX-PRINT 2007

Náš výrobek FlexLight byl nominován na cenu Zlatý EMBAX-PRINT za rok 2003. Jedná se o nový typ stretch fólie, která je vyráběna tou nejmodernější technologií. Vzniká dvojím zpracováním vysoce kvalitních LLDPE fólií, kdy při druhém zpracování dojde k jejímu předepnutí. Novinka přináší úsporu spotřeby materiálu až 50 % a snížení odpadu až o 20 %.

Ocenění výrobku PALDYNTEST – ZLATÝ EMBAX-PRINT 2005

 

Firma Ekobal získala prestižní cenu Zlatý EMBAX-PRINT 2005 za vývoj testovacích zařízení PALDYNTEST a WRAPTEST, které umožňují testovat pevnost zabalené paletové jednotky opakovaným dynamickým zatížením a modelovat tak podmínky působící na přepravované zboží při transportu. Zařízení, která výrazně zasáhla do posuzování pevnosti palet a kvality fólie, vyvinula firma Ekobal ve spolupráci s mateřskou společností Pragometal.

Ocenění výrobku PALDYNTEST – cena redakce Svět balení

veletrh Embax print - cena redakce Světa balení

Při příležitosti představení zkušebního  zařízení na mezinárodním veletrhu EMBAX-PRINT 2005 nám odborný časopis Svět balení udělil výjimečnou cenu redakce Světa balení. Ocenění jsme získali za významný vývojový posun při testování pevnosti paletové jednotky, jejímž druhotným přínosem je zvýšení šetrnosti k životnímu prostředí.

 

 

Nominace výrobku CONTIPACK na ZLATÝ EMBAX-PRINT 2003

Ocenění Embax 2005 za balící stroj ContipackNáš výrobek CONTIPACK byl nominován na cenu Zlatý EMBAX-PRINT za rok 2003. Jedná se o řadu horizontálně balicích strojů, které jsou ideální pro balení zboží o velkém poměru průřezu baleného zboží k jeho délce. Kvalitně a vodotěsně zabalí například lišty, profily, trubky, koberce, role látek nebo papírů. Lze jimi zabalit i dveře, obkladové panely a další výrobky nestandardních rozměrů.

 

 

Ocenění výrobku ROTOMATIC PROFI – ZLATÝ EMBAX-PRINT 1999

Společnost Ekobal získala na 20. mezinárodním veletrhu obalové a tiskařské techniky a reprografie cenu            Zlatý EMBAX-PRINT za rok 1999 za vývoj a výrobu ovinovacího balicího stroje ROTOMATIC-PROFI.

Ekobal vyvinul balicí stroj společně s mateřskou firmou Pragometal. Jedná se o řadu plně automatizovaných balicích strojů pracujících s průtažnou fólií, které jsou určeny pro zařazení do dopravníkových tratí. Stroje jsou vhodné do provozů s velmi vysokou kapacitou balení a nároky na přepravní obal, který zaručuje optimální fixaci zboží na paletě při minimální spotřebě fólie.