Ocenění

Ocenění výrobku PowerFlex Stratos Quality - OBAL ROKU 2015

Česká národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na českém i zahraničním trhu objevují. 

Naše společnost převzala přestižní ocenění OBAL ROKU 2015 za revoluční průtažnou stretch fólii POWERFLEX STRATOS QUALITY, který po všech stránkách předčí, co tu doposud bylo. Jedná se o nejefektivnější průtažnou strojní fólii na trhu

 

Ocenění výrobku ROTOMATIC PROFI – ZLATÝ EMBAX-PRINT 1999

 

Společnost Ekobal získala na 20. mezinárodním veletrhu obalové a tiskařské techniky a reprografie cenu Zlatý EMBAX-PRINT za rok 1999 za vývoj a výrobu ovinovacího balicího stroje ROTOMATIC-PROFI.

Ekobal vyvinul balicí stroj společně s mateřskou firmou Pragometal. Jedná se o řadu plně automatizovaných balicích strojů pracujících s průtažnou fólií, která je určena pro zařazení do dopravních tratí. Stroje jsou vhodné do provozů s velmi vysokou kapacitou balení a nároky na přepravní obal, který zaručuje optimální fixaci zboží na paletě při minimální spotřebě fólie.

Nominace výrobku CONTIPACK na ZLATÝ EMBAX-PRINT 2003

Ocenění Embax 2005 za balící stroj Contipack

 

Náš výrobek CONTIPACK byl nominován na cenu Zlatý EMBAX-PRINT za rok 2003. Jedná se o řadu horizontálně balicích strojů, které jsou ideální pro balení zboží o velkém poměru průřezu baleného zboží k jeho délce. Kvalitně a vodotěsně zabalí například lišty, profily, trubky, koberce, role látek nebo papírů. Lze jimi zabalit i dveře, obkladové panely a další.

 

 

Ocenění výrobku PALDYNTEST – ZLATÝ EMBAX-PRINT 2005

 

Firma Ekobal získala prestižní cenu Zlatý EMBAX-PRINT 2005 za vývoj testovacích zařízení PALDYNTEST a WRAPTEST, které umožňují testovat pevnost zabalené paletové jednotky opakovaným dynamickým zatížením a modelovat tak podmínky působící na přepravované zboží při transportu. Zařízení, která výrazně zasáhla do posuzování pevnosti palet a kvality fólie, vyvinula firma Ekobal ve spolupráci s mateřskou společností Pragometal.

Ocenění výrobku PALDYNTEST – cena redakce Svět balení

veletrh Embax print - cena redakce Světa balení

 

Při příležitosti představení zkušebního  zařízení na mezinárodním veletrhu EMBAX-PRINT 2005 nám odborný časopis Svět balení udělil výjimečnou cenu redakce Světa balení. Ocenění jsme získali za významný vývojový posun při testování pevnosti paletové jednotky, jejímž druhotným dopadem je zvýšení šetrnosti k životnímu prostředí.

Nominace výrobku FlexLight na ZLATÝ EMBAX-PRINT 2007

 

Náš výrobek FlexLight byl nominován na cenu Zlatý EMBAX-PRINT za rok 2003. Jedná se o nový typ stretch fólie, která je vyráběna tou nejmodernější technologií. Vzniká dvojím zpracováním vysoce kvalitních LLDPE fólií, kdy při druhém zpracování dojde k jejímu předepnutí. Novinka přináší úsporu spotřeby materiálu až 50 % a snížení odpadu až o 20 %.

Ocenění zákazníkem UNILEVER za flexibilitu a design

Cena od UNILEVER za spolupráci v oblasti balení

 

Společnost UNILEVER udělila firmě Ekobal cenu za spolupráci v oblasti balení a balicích technologií. Ocenění získali naši zaměstnanci za profesionální přístup a skvělou operativnost při řešení potřeb, požadavků a očekávání zákazníka.

 

OCENĚNÍ Czech superbrands 2019

Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

 

OCENĚNÍ CZECH SUPERBRANDS 2020

Značka EKOBAL s.r.o. obhájila významné ocenění Czech Superbrands Award i pro rok 2020. 

Supebrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands vnímána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.