Aktuality

EKOBAL znovu získal ocenění Czech Business Superbrands

Obchodní značka EKOBAL získala na základě vícekolového výběrového řízení opakovaně ocenění Czech Business Superbrands. Titul „Česká superznačka“ získávají společnosti představující absolutní špičku ve svém oboru. Jde o jednu z celosvětově nejuznávanějších autorit v oblasti hodnocení brandů, která každoročně na základě jednotných kritérií a metodologie identifikuje nejlepší značky v oblasti B2C a také B2B v téměř devadesáti státech světa.

PowerFlex NATURE

EKOBAL rozšiřuje svůj sortiment strojních stretch fólií o verzi s obsahem recyklátu (PCR, PIR), která splňuje i vysoké požadavky na fólii a stabilitu palet. 

Hodnocení udržitelnosti EcoVadis

Jako součást iniciativy EKOBAL nedávno opětovně provedl hodnocení udržitelnosti EcoVadis.

Cílem metodologie EcoVadis je posoudit kvalitu firemního systému řízení udržitelnosti prostřednictvím jejích politik, opatření a výsledků. Hodnocení se zaměřuje na 21 kritérií seskupených do 4 kategorií: životní prostředí, práce a lidská práva, etika a udržitelné zadávání veřejných zakázek.

Back to the ... PF 2023

V roce 2023 společnost EKOBAL s.r.o. oslaví již 30 let existence na českém trhu.

Dovolte nám tentokrát netradičním video přáním našich zaměstnanců zavzpomínat na pár historických milníků, kterými jsme si museli všichni projít. 

Připomenout si, že každá doba přináší nejen překážky, ale i nečekané radosti.

Tak ať nám příští rok přinese více radostí, úspěchů, pocitů štěstí a hlavně bezpečí.

Přejeme Vám z celého srdce krásný a pohodový příští rok a děkujeme všem za podporu.

Bez Vás bychom to sami nezvládli !

Děkujeme

EKOBAL s.r.o.