Aktuality

AGRO sezóna 2021 začíná

Agro fólie AGRISPINFLEX je materiál vyráběný technologií vyfukování a vyznačuje se vysokou pevností a odolností proti proražení. Vhodný pro balení kulatých i hranatých balíků. Díky technologii výroby má fólie vysokou průtažnost a umožňuje tak bezproblémovou aplikaci a pomáhá zajistit rovnoměrný tvar balíků s dlouhodobou trvanlivostí. 

Snižování nákladů na balení pomocí testovacích zařízení

Při hledání úspor v rámci balení doporučujeme kompletní analýzu stávajícího nebo budoucího balícího procesu. Vývoj technologie výroby nových balících fólií zajišťuje lepší parametry s poloviční tloušťkou, než tomu bylo před několika lety. Různé obalové materiály mají také různé vlastnosti a jejich vhodnou kombinací je možné dosáhnout úsporného efektu.

Roping - vytváření provázku fólie dole u palety

Shrnutí okraje fólie do provázku zajistí vyšší pevnost přibalení zboží k paletě při současném zachování prostoru v paletě pro průchod světelných paprsků čidel detekujících paletu v automatických skladech či vidlí paletových vozíků.

Potenciál vysoko-průtažných stretch fólií

Problémy spojené předimenzovanou fólii na stroji jsou již notoricky známé a jsou detekovatelné na první pohled, taková fólie se velice často trhá a jen těžko byste s takovou fólií kontinuálně balili.

Dynamické testování obalů a balení

Poslední desetiletí jsme svědky nebývalého růstu produkce a spotřeby zboží  a to nejen oblastí  tradičně spojených s vyspělou průmyslovou výrobou, ale i dalších, které mění měřítka obchodu na skutečně celosvětově globální úroveň.

Případová studie: Modernizace balení v Union Lesní bráně

Společnost Union Lesní brána, a.s., nejstarší český výrobce minerálních izolačních materiálů, modernizoval proces paletového balení. Důvody jsou prosté a stejné jako u většiny výrobních firem – nedostatek zaměstnanců, navýšení výrobní kapacity, zvýšení kvality balení, a hlavně snížení nákladů na balení.

Podívejte se na naši případovou studii.

Elektronické aukce na obalový materiál v praxi

Elektronické aukce, zkráceně „e-aukce“, je internetová forma výběrového řízení na dodavatele, jejichž cílem je snižování provozních a režijních nákladů na balení. Celý proces se odehrává v internetovém aukčním systému.

PF 2020

S dalším oceněním Superbrands jsme získali superschopnosti, které jsme "zúročili" v našem vánočním přání. Pokud videem vytvoříme na vaší tváři alespoň malý úsměv, naše vánoční poslání jsme splnili.

Malí, ale šikovní pomocníci: podceňované páskovací stroje

Páskovací stroje jsou ideálním řešením, jak kvalitně a zároveň levně zabezpečit zboží při manipulaci a přepravě. Vázací technika páskování je vhodná pro různé druhy zboží. Zajistí fixaci pro tiskoviny, stavební materiály, kartonáž, dřevo a mnohé další. Páskovací stroje pomohou zabezpečit jakékoliv zboží, ať už se jedná o kusové, krabicové nebo paletové balení.