EKOBAL prodal již více než 5000 poloautomatických ovinovacích balicích strojů!

Podtrženo a sečteno… Vysoce kvalitní ovinovací balicí stroje pod značkou EKOBAL dobývají český i zahraniční trh a spolu s obalovými materiály a technologií pro testování stability palet dělají čest jmenované obchodní značce.
 

 

 

 

Od založení společnosti EKOBAL v roce 1993, subjektu, který navázal na strojírenské a konstrukční zkušenosti společnosti Pragometal, bylo díky součinnosti obou firem vyrobeno a uvedeno do provozu přes 5000 poloautomatických ovinovacích balicích stojů. EKOBAL se tak může směle řadit mezi největší české výrobce ovinovacích balicích strojů.

Nejvýznamnější rozmach společnost EKOBAL zaznamenává v posledních letech, kdy investice směřují zejména do vývoje, nových technologií a zvýšení kvality poskytovaných poradenských a technických služeb. Soustředí se na preciznost výroby balicích strojů a pro jejich konstrukci používá kvalitní materiály a značkové komponenty od renomovaných výrobců. Současné zlepšování konkurenceschopnosti produktového portfolia považuje za jednu z priorit k udržení svého umístění mezi technologickou elitou ve svém odvětví.

EKOBAL expanduje na zahraniční trhy, kontinuálně investuje do vývoje ovinovacích strojů a svou kvalitní konkurenceschopnou technologií vysílá světu jasný signál, že pod označením český výrobce prodává především kvalitní výkonné a praktické stroje. To vše díky doposud nevídané kombinaci vynikajícího inženýrství a české výrobní strojírenské dovednosti.

Téměř s denní pravidelností opouští výrobní halu v totožné technologické kondici a kvalitě jeden hotový poloautomatický balicí stroj. Stroje z výrobních řad společnosti EKOBAL se tak staly nepostradatelnými a kvalitními pomocníky zejména v zemích Evropy, ale už i mimo ni.

 
 

 

Dva nejprodávanější ovinovací balicí stroje pocházejí z modelové řady  WMS (Wrapping Modular System)

WMS Standard

Stroj pro profesionální zátěžové využití. Nabízí komplexně dostupné, volitelné doplňky a možnosti. 

WMS Optimum

Jde o mírně odlehčenou verzi stroje WMS Standard. Převzal většinu funkcí a výbavy a je užitečným pomocníkem tam, kde není velká variabilita zboží.

 

 

Spolehlivost a životnost

Spolehlivost a dlouholetá životnost, to jsou přednosti balicích strojů od společnosti EKOBAL. Balicí stroje řady WMS patří k nejefektivnějším balicím strojům, proto právem vévodí českému i zahraničnímu trhu.

Efektivita a servis

Modulární konstrukce WMS umožňuje přizpůsobit stroj aktuálním potřebám zákazníka, i přesto však společnost EKOBAL vždy reaguje také na jeho individuální potřeby. Každému zákazníkovi poskytne odbornou konzultaci a najde ta nejefektivnější a nejekonomičtější řešení v dané situaci. 
 
Společnost EKOBAL má dokonale pokrytou celou Českou republiku, a proto poskytuje servis strojů ve velmi krátkém čase.

Reference

Prezentace strojů koncovému zákazníkovi probíhá vždy s plnou informační a technologickou podporou. Společnost netradičně poskytuje odzkoušení balicího stroje přímo ve výrobě potenciálního zákazníka. 
 
O kvalitě strojů EKOBAL, poskytovaných služeb a úspěšnosti realizovaných obchodních případů vypovídají kladné reference zákazníků. 
 

Čím si tyto stroje získaly oblibu?

1. Variabilitou modulárního systému
2. Prověřenou stabilní kvalitou 
3. Výrobou v České republice
4. Flexibilním servisem
5. Dostupností náhradních dílů v České republice
6. Vlastním vývojem a konstrukcí
7. Individuálním řešením na míru