Tóny pro značky, které mají v Česku zvuk

Ve středu 18. září naše značka, jako jedna z top značek na českém trhu, slavnostně obdržela cenu Czech Superbrands 2019 – ocenění, jež se předávalo v rámci galavečera Czech Superbrands 2019 Tribute Event, který se konal v budově Národního muzea v Praze.

Značka EKOBAL se tak zařadila mezi světové velikány ze světa businessu. Právo užívat pečeť kvality Superbrands si odneslo téměř 70 obchodních značek, z nichž 49 získalo titul spotřebitelská super značka, Consumer Superbrands, a dalších 18 obdrželo B2B titul – Business Superbrands. Ocenění Honorary Superbrand 2019, určené pro charitativní značky a nadace, si z Národního muzea odnesl Nadační fond Kapka Naděje. Titulem Superbrands oceněné značky i další hosty slavnostního večera pozdravil čestný host Christian Archambeau, výkonný ředitel Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví, který připomněl důležitost ochrany duševního vlastnictví a autorského práva.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Superbrands je znakem speciálního postavení a uznáním speciální pozice značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek ve více než 90 státech na 5 kontinentech. Více o programu Superbrands se dozvíte na: www.czechsuperbrands.com.