Už čtvrt století je EKOBAL s Vámi

Společnost EKOBAL oslavila dvacáté páté výročí svého založení 14. června ve Žlutých lázních v Praze. Do Podolí se kromě zaměstnanců a jejich partnerů vydalo 280 hostů z několika desítek společností.

Zahájení akce se ujal spolumajitel a jednatel společnosti Michal Dřevo, který se krátce ohlédl za vývojem společnosti, ale především poděkoval za spolupráci všem zaměstnancům EKOBALu a obchodním partnerům za podporu a dlouholetou spolupráci.

Ve spojení s tradičním krájením netradičního dortu vystoupila také obchodní a marketingová ředitelka Renáta Dobešová. Ta se kromě poděkování zaměřila na budoucnost: „Plánů do budoucna je samozřejmě mnoho, ať již v podobě nových produktů, doplňkových služeb spojených se zvyšováním logistické bezpečnosti, tak v podobě vzdělávání logistických pracovníků. Myslím, že se společně máme na co těšit!“

Celý program byl pak provázen moderátorkou Hankou Koutnou. Hosté se mohli bavit při vystoupeních zpěvačky Victorie, Sabiny Křovákové, taneční skupiny Evil Dancers a dalších.

Vyvrcholením večera bylo strhující vystoupení hudební a taneční skupiny MIG 21. Celý program byl ukončen neméně strhující ohnivou show v podání skupiny Pyroterra.

„Akce se podle ohlasů vydařila na jedničku a dokonce nám přálo i počasí, čehož jsme se opravdu velmi obávali. Nicméně bych ráda tímto poděkovala všem hostům, kteří přijali naše pozvání a rozhodli se s námi oslavit tuto výjimečnou událost,“ zhodnotila akci Renáta Dobešová.

Že se akce vydařila je zřejmé i z krátkého videa.