Změna je život aneb Přivítáme Vás v nových prostorách

Už jste slyšeli pojem „trvale udržitelný růst“? Asi ano. Je ho kolem nás požehnaně. Trvale rostou ceny, stromy, někomu sebevědomí… My ale zavádíme novinku – „trvale udržitelná kvalita a přístup“.

Jako firma jsme posledních 15 let poměrně rychle a úspěšně rostli. Přineslo to s sebou samozřejmě výhody, ale na druhé straně také závazky a větší stres. Podnikání se oproti letům našich začátků výrazně zkomplikovalo. Kromě našeho běžného sortimentu jsme se postupem času začali stále více zabývat výkazy, statistikami, nařízeními atd. Znamenalo to větší tým, prostory, zázemí, zařízení a tím i další a další papírování navíc.

Rozhodli jsme se tedy pro radikální krok a přesunuli jsme se v rámci areálu do nově vybudovaných prostor. Po vzoru hesla „Když se daří, tak se má růst.“

Od 1. 5. 2019 nás tak jako vždy najdete na stejné adrese, jen v jiném, moderním, zcela otevřeném, světlém a větším prostoru. Naše nadšení však zůstává. Stejní lidé, stejné procesy, stejné zkušenosti. Současně s tím, abychom mohli vyhovět i zákazníkům z celé republiky, stále nabízíme možnost obrátit se na naše kolegy prostřednictvím našich regionálních kontaktů. Budou se Vám věnovat stejně svědomitě a zodpovědně jako my, vždy Vám budou k ruce a nápomocni s Vašimi každodenními problémy.

Jakou to má pro Vás výhodu?

Je to jednoduché – pokud jste s námi navázali kontakt a obrátili se na nás s poptávkou, předpokládáme, že se Vám líbí náš přístup k věci, a že jste pojali důvěru v naší zkušenost, odbornost, slušnost a zodpovědnost. My na oplátku nebudeme plýtvat Vaším časem ani penězi, a naši zkušení kolegové „obaláři“ Vás rádi navštíví. 

Jsme rádi, že nám zachováváte přízeň už dvacátým šestým rokem. Osobně jsem si jista, že Vám máme stále nabídnout něco, co není na každém rohu. Nabízíme jen to nejlepší, co umíme a známe, abyste byli opravdu spokojení.