Impulsní svářečkaNástěnná impulsní svářečka PRONTO 255 PRA

PRONTO 255 PRA je nástěnný svařovací stroj s možností umístění i na pracovní desku. Jedná se o malý stroj vhodný pro pracoviště s omezeným prostorem. Stroj je velmi snadno ovladatelný. Připravený sáček se umístí mezi svářecí lišty, jednoduchým stisknutím lišty dojde k jeho uzavření a spuštění svařovacího cyklu. Dobu svařování indikuje kontrolní světlo.

2 mmšířka 240 mm délka 2 x 150 µmtloušťka (µm)
Nezávazně poptat

Technické informace

Impulsní svářečka PRONTO je určena pro uzavírání/svařování plastových sáčků. S časovačem lze nastavit správný čas pro svařování podle tytu a tlouštky použité fólie. Stroj je snadno ovladatelný. Sáček je po naplnění umístěn mezi svářecí lišty. Jednoduchým stisknutím lišty dojde k uzavření a spustí se svařovací cyklus. Dobu svařování indikuje kontrolní světlo.

Neprodyšný svar je vytvořen pomocí odporového pásku, který se vlivem průchodu elektrického proudu zahřeje na teplotu potřebnou ke svaření fólie. Doba žhavení odporového pásku je nastavitelná časem podle tloušťky svařované fólie. U impulsních typů svářeček není topný drát ohříván trvale, ale pouze po dobu stlačení rukojeti. Čas ohřevu svářecího drátu se nastavuje potenciometrem podle zvoleného typu a tloušťky svařovaného materiálu.

Rozměry

Svářečka fólií PRONTO 255 PRA  
Typ svářečky: Impulsní, nástěnná
Délka topné části (mm): 240
Šíře svaru (mm): 2
Tloušťka fólie (µm): 2 x 150
Časovač: ano
Výkon (W): 750
Rozměry v cm (š x v x h): 25 x 20 x 20
Napájecí napětí: 230v/50Hz
Hmotnost balení (kg): 2

 

Příslušenství

PRONTO – MOŽNOSTI PŘÍSLUŠENSTVÍ:

Držák na zeď

Doporučený spotřební materiál:

Odporový pásek, teflonový pásek, silikonová pryž

Video

 

 

Napište nám