Hydraulický paketovací lisEkopack 50

Paketovací lisy EKOPACK vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Přispíváte tak k ochraně životního prostředí a šetříte skladové prostory, čas i peníze. Jejich provoz je ekologicky nezávadný a obsluha velmi jednoduchá.

5lisovací síla (t) 60hmotnost paketu (kg) 600x400x700velikost paketu (mm)
Nezávazně poptat

Technické informace

První část je vlastní lis obsahující hydraulický lisovací mechanizmus s elektronickou regulací mechanické síly, který zaručuje dlouhodobou spolehlivost i při dosažení vysokého měrného tlaku. Automatický předlisovací cyklus výrazně snižuje časové nároky na obsluhu lisu. Druhou část tvoří výměnný mobilní kontejner, díky kterému je umožněno třízení odpadového materiálu a zároveň umožňuje velmi dobrou manipulaci s lisovaným materiálem před i po lisovaní.

Použití

Určený pro zpracování sběrového papíru, kartonů, plastů, plastových lahví, fólií, různých druhů obalů, textilu, plechovek apod. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Přispíváte tak k ochraně životního prostředí a šetříte skladové prostory, čas i peníze.

 

Max. lisovací síla 5 t ± 5 %
Vnější rozměry (DxŠxV) (mm) 820x570x1820
Rozměry paketu (DxŠxV) (mm) 600x400x(300–700)
Hmotnost paketu (kg) max. 60
Druh lisu hydraulický
Měrný lisovací tlak (kPa) 208
Elektrický příkon 1x230V/50Hz (kVA)  1,5
Počet vázacích míst 2
Elektrické krytí IP 54
Hmotnost lisu (kg) 300 (včetně kontejneru)

 

Příslušenství

  • Mobilní kontejner
  • Příplatek za provedení na 230 V
  • Rudl k lisu

Video

Ilustrační video
 

 

Zástavbové schéma

Podobné stroje

:
s lisovací komorou
:
5 t

Zobrazit detail stroje

:
s kontejnerem
:
4 t

Zobrazit detail stroje

Napište nám