Potravinová stretch fóliePotravinová fólie

Ruční potravinová fólie někdy označovaná jako fresh fólie našla své uplatnění nejen v obchodě s potravinami a v potravinářském průmyslu, ale také v domácnostech. Ruční potravinová fólie je určena pro každodení použití a balení potravin, které vydrží déle čerstvé a zachovají si tak svou chuť i vůni opravdu dlouho. Vyberte si u nás. Ruční potravinové fólie nabízíme v různých velikostech za velmi příjemné ceny.

12tloušťka (µm) 450šířka (mm) 300návin (m)
Nezávazně poptat

Kontakt

Daniel Szilágyi
234144141
724194743
daniel.szilagyi@ekobal.cz

Výhody

Ruční potravinová fólie někdy označovaná jako fresh fólie našla své uplatnění nejen v obchodě s potravinami a v potravinářském průmyslu, ale také v domácnostech. Ruční potravinová fólie je určena pro každodení použití a balení potravin, které vydrží déle čerstvé a zachovají si tak svou chuť i vůni opravdu dlouho. Vyberte si u nás. Ruční potravinové fólie nabízíme v různých velikostech za velmi příjemné ceny.

  • bezpečný obal pro potraviny
  • prodloužení životnosti potravin

Technické informace

Potravinové fólie jsou zdravotně nezávadné a tak jsou vhodné především pro balení potravinových výrobků, které chrání před oschnutím a zaručí jim tak delší trvanlivost. Uplatnění najde kromě obchodů s potravinami také v běžných domácnostech.

Potravinové fólie jsou pevné a elastické, díky čemuž jsou ideální materiálem pro balení masa, mražených výrobků, lahůdek a v domácnosti samozřejmě k balení pečiva.

Použití

Průtážné folie pro balení potravin, různé tloušťky a šířky dle balených potravin, pro ruční i automatické balení. Vhodné pro balení pekařských výrobků, knedlíků, ovoce a zeleniny, masných výrobků atd. Potravinářské fólie prodáváme v provedení o šířce 30 cm nebo 45 cm s návinem 300 m nebo 1500 m. Pro snadné odvíjení a oddělování potravinových fólií se používají řezačky fólií.

Rozměry

Příslušenství

0

Rozměry

0

Video

Zástavbové schéma

Ke stažení

Příslušenství

Napište nám