Strojní stretch fóliePowerFlex Super Power Quality - strojní

Průtažné fólie zaujímají v dnešní době dominantní postavení v balicích materiálech. Jejich předností je mimořádná pevnost a vysoká elasticita při balení všech druhů zboží. Své využití uplatní ve všech provozech požadující kvalitní a pevný obal při nízkých nákladech.

Moderní vysoce univerzální a levný způsob balení palet i jednotlivých výrobků (spolehlivá ochrana proti prachu, dešti. apod.)

300průtažnost (%) 20 - 35tloušťka (µm) Transparent, černá, bílábarva
Nezávazně poptat

Technické informace

Vysoce ekonomicky výhodný typ fólie vhodný pro použití technologie balení na balicích strojích s předepínacím zařízením s vysokou hodnotou předpětí. Vysoká průtažnost garantovaná na 250% násobí výhody balení průtažnou fólií.

Použití

Používá se např. pro balení zboží lehké a střední hmotnosti, které je snadno deformovatelné a křehké. Především pro balení kartónových krabic, nápojů v PET láhvích, papírenských výrobků, sypkých hmot v pytlích, atp.

HLAVNÍ VÝHODY:

  • z 1 bm až 4 bm
  • vysoká pevnost obalu
  • nízká cena
  • odolnost, nenáročnost
  • fixace zboží na paletě nebo ve skupinách
  • estetičnost obalu
  • univerzálnost, rychlost aplikace
  • ochrana materiálu a zboží proti prachu a dešti
  • recyklovatelnost
  • balení bez tepelného zdroje

Charakteristika fólií

UV filtr - fólie s ochranným filtrem proti UV záření. Tyto druhy fólií se využívají v případech dlouhodobějšího skladování na venkovních skladových plochách, kde je zboží vystaveno slunečnímu záření, aby si fólie zachovala své původní vlastnosti po celou dobu skladování. Fólie je standardně dodávána s 6 měs. garantovanou úpravou, na přání zákazníka s 9, 12, 15 nebo 18 měs. garantovanou úpravou.

CS - průtažná fólie s vnější lepivou stranou a vnitřní stranou kluznou. Využítí této fólie je např. při skupinovém balení zboží, kde není žádoucí vnitřní lepivost. Zvýší se tak vzájemná přilnavost a fixace zboží na paletách a sníží se spotřeba fólie.

SC - průtažná fólie s vnitřní lepivou stranou a vnější stranou kluznou. Fólie se nejčastěji využívá při přepravě zboží (v kamionech, po železnici), kde je při vykládce zboží nežádoucí vzájemná přilnavost, která může snížit manipulaci s paletou.

Tloušťka fólie - rozlišení použitelnosti v rámci daného typu. Fólie nižších tlouštěk se používají pro lehčí zboží, snadno deformovatelné a křehké. Fólie vyšší tloušťky lépe odolává mechanickému poškození u zboží s hrubším povrchem a ostrými hranami.

Barva - standardní fólie jsou dodávány transparentní, neprůhledné barvy jsou dodávány od tloušťky 15 µm. Standardní nabídka barev je černá a bílá. Ostatní barvy jsou k dispozici na vyžádání. Užití barevných fólií je zejména v provozech, kde je sluneční záření nežádoucí, popř. s důrazem na prezentaci obsahu palety.

Rozměry

Šíře Tloušťka Barva Garantovaná (provozní) průtažnost
50 cm 20 μm transparent, bílá, černá (ostatní na zakázku) 300/td>
50 cm 23 μm
50 cm 26 μm
50 cm 30 μm
50 cm 35 μm

Na zákazku možná šíře 75 cm, 100 cm

Napište nám