Potravinové stretch fóliePotravinová fólie

Ruční potravinová fólie někdy označovaná jako fresh fólie našla své uplatnění nejen v obchodě s potravinami a v potravinářském průmyslu, ale také v domácnostech. Ruční potravinová fólie je určena pro každodení použití a balení potravin, které vydrží déle čerstvé a zachovají si tak svou chuť i vůni opravdu dlouho.

Ruční potravinové fólie nabízíme v různých velikostech.

12tloušťka (µm) 450šířka (mm) 300návin (m)
Nezávazně poptat

Technické informace

Potravinové fólie jsou zdravotně nezávadné a tak jsou vhodné především pro balení potravinových výrobků, které chrání před oschnutím a zaručí jim tak delší trvanlivost. Uplatnění najde kromě obchodů s potravinami také v běžných domácnostech.

Potravinářské fólie prodáváme v provedení o šířce 30 cm nebo 45 cm s návinem 300 m nebo 1500 m. Pro snadné odvíjení a oddělování potravinových fólií se používají řezačky fólií.

Použití

Potravinové fólie jsou pevné a elastické, díky čemuž jsou ideální materiálem pro ruční i automatické balení masných, pekařských a mražených výrobků, knedlíků, lahůdek, ovoce a zeleniny v domácnosti samozřejmě k balení pečiva, pro balení pekařských výrobků, knedlíků, ovoce a zeleniny, atd.

 

Napište nám