Ruční stretch fóliePowerFlex - Děrované - ruční

Jedná se o perforovanou popř. děrovanou / síťovou fólii pro strojní balení. Používá se zejména pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnos, např. pro balení teplých výrobků, příp. zboží, u kterého dochází k tepelným rozdílům. Využití nalezne hlavně v potravinářství, zemědělství, zelinářství, krmném průmyslu atd. Obmotáním nedochází k překrytí děr - tj. balení je prodyšné (nerosí se).

Ruční stretch fólie jsou mimořádně pevné při vysoké elasticitě, odolnosti a nízké hmotnosti a proto zvlášť vhodné pro skupinové a přepravní balení.

50průtažnost (%) 23tloušťka (µm) 600návin (m)
Nezávazně poptat

Technické informace

Jedná se o perforovanou popř. děrovanou / síťovou fólii s menším návinem vhodnou pro ruční aplikaci. Používá se zejména pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnost.

Použití

Používá se pro balení zboží vyžadující vzduchovou propustnost např. ovoce, zelenina, květiny, balené horké pivo, mléko a mléčné výrobky atd.

HLAVNÍ VÝHODY

  • pro ruční balení paletového či jiného zboží
  • chrání před poškozením nebo znehodnocením
  • stabilizuje zboží na paletách
  • vynikající přilnavost, vysoká pevnost a průtažnost
  • dokonale se přizpůsobí balenému materiálu

Charakteristika fólií

Tloušťka fólie - rozlišení použitelnosti v rámci daného typu. Fólie nižších tlouštěk se používají pro lehčí zboží, snadno deformovatelné a křehké. Fólie vyšší tloušťky lépe odolává mechanickému poškození u zboží s hrubším povrchem a ostrými hranami.

Dutinka - papírový nosič průtažné fólie. Standarně je možné užívat 100 g, 530 g a 680 g. Ostatní na zakázku po domluvě. Fólii lze navíjet i bez dutinek.

Rozměry

Šíře (cm) Tloušťka (µm) Návin (m) Dutinka průměr / délka Barva
50 23 x 5 cm / 53 cm transparent
50 23 x 5 cm / 53 cm

 

Napište nám